KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733195
nr 1473 3195
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 79. Olja på pannå, 25x33, yttermått inklusive ram: 43x52 cm
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:38:04
31/5 16:40:05
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen